Blog

30/10/2023

Co nowego w Usterka ?

W październiku pracowaliśmy nad usprawnieniem aplikacji do obsługi zgłoszeń Usterka. Zaowocowało to kilkoma istotnymi zmianami. O tym jest ten artykuł, psst. jeśli nie korzystasz z usterki możesz się tu nie odnaleźć.

SaaS

05/09/2023

SaaS czyli oprogramowanie usługowe

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, szybkość, efektywność stały się kluczowymi elementami sukcesu. Aby osiągnąć te cele, przedsiębiorstwa muszą nieustannie dostosowywać się do warunków rynkowych. Jednym z narzędzi, które stają się coraz bardziej nieodzowne dla nowoczesnych firm, jest oprogramowanie usługowe, czyli SaaS (Software as a Service)

21/08/2023

Przemysł 4.0

Przemysł 4.0, znany również jako czwarta rewolucja przemysłowa, to pojęcie odnoszące się do współczesnej transformacji przemysłu, która wynika z połączenia zaawansowanych technologii cyfrowych, automatyzacji, analizy danych, sztucznej inteligencji i Internetu Rzeczy (IoT)

07/08/2023

Raportowanie, czyli nikt nie prosił każdy potrzebował.

Czy możesz sobie wyobrazić wzrost firmy bez odpowiedniej analizy ? Prawdopodobnie nie. A to dlatego, że bez odpowiednich wniosków trudno podjąć trafną decyzję. Raportowanie odgrywa kluczową rolę w zrozumieniu, przewidywaniu i kształtowaniu przyszłości firmy. To nie tylko zestaw cyfr - to fundament podejmowania mądrych decyzji.

24/07/2023

Zarządzanie zleceniami cyklicznymi – Wyzwanie i rozwiązanie

Czy masz wrażenie, że zlecenia cykliczne w Twojej organizacji wymykają się spod kontroli? Czy wykonywanie regularnych przeglądów, serwisów i napraw sprawia trudności? Jeśli tak, to ten artykuł jest dokładnie dla Ciebie! Zarządzanie zleceniami cyklicznymi w naszej aplikacji to przyjemność.

10/07/2023

Wdrażanie CMMS – Klucz do efektywnego zarządzania

Bez względu na branżę, utrzymanie niezawodności, dostępności i sprawności sprzętu oraz urządzeń jest niezbędne dla osiągnięcia wysokiej wydajności. Sprawdź jak to robimy w różnych branżach. Psst, w tym artykule jest kilka przykładowych rynków, usterka ma bardzo szerokie zastosowanie.