Co nowego w Usterka ?

Nowa Wersja Aplikacji “Usterka” Poznaj Najnowsze Usprawnienia i Funkcje.

 

W świecie dynamicznych zmian stałe doskonalenie jest kluczem do zadowolenia klientów. Dlatego też z ogromną ekscytacją prezentujemy najnowszą wersję systemu Usterka,  która przynosi szereg ważnych zmian i usprawnień dzięki pracy thesoftwarepartner. Od momentu debiutu, nasza aplikacja zyskała popularność wśród osób poszukujących prostego i efektywnego narzędzia do zarządzania zgłoszeniami oraz zadaniami. Teraz, dzięki nowym funkcjom i udoskonaleniom, aplikacja ta oferuje jeszcze więcej możliwości i rozwiązań dla swoich użytkowników.

 

W niniejszym artykule przyjrzymy się najważniejszym zmianom, które wprowadza nowa wersja aplikacji aplikacji “Usterka.” Od nowych funkcji po udoskonalenia w interfejsie użytkownika, odkryj, dlaczego warto zaktualizować swoją aplikację i jakie korzyści możesz zyskać dzięki tym zmianom.

Pierwszą istotną zmianą jest podział filtrów w uprawnieniu konserwator. Dotychczas użytkownik z powyższym uprawnieniem miał możliwość filtrowania zgłoszeń, które były przypisane do jego roli. W nowej wersji aplikacji pojawi się podział tego filtra na zgłoszenia przypisane do mnie, a także te zgłoszone przez mnie. W związku z tym konserwator ma dokładniejszy wgląd w zgłoszenia, które do niego wpływają od innych użytkowników, ale również zgłoszenia, które sam doda.

Zmiany pojawiają się również w raportowaniu. Użytkownicy z rolą administratora i supervisora będą mieli możliwość generowania raportów z rozszerzeniem csv, pozwoli to na bezpośrednie otwieranie arkusza kalkulacyjnego i pracę w konkretnym raporcie. Zmieniliśmy również  wygląd raportów i będzie on wyglądał tak:

nowy wygląd raportów

Pojawia się nowa kolumna z datą rozwiązania, wskazuje ona czas od statusu otwarte do statusu naprawiono. Data zakończenia to z kolei data statusu ‘zakończono’. Aplikacja do obsługi zgłoszeń

Idąc dalej, powiadomienia mailowe o przypisaniu użytkownika do konkretnego zgłoszenia zyskały nowy layout. Tutaj poświęciliśmy uwagę temu, aby użytkownik odpowiedzialny za naprawę miał jak najszybsze wgląd w szczegóły. W mailu będzie otrzymał informację o tym, skąd dane zgłoszenie wpływa tzn.  w jakim oddziale, lokalizacji i w jakim elemencie występuje problem.

Zobacz również

SaaS

05/09/2023

SaaS czyli oprogramowanie usługowe

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, szybkość, efektywność stały się kluczowymi elementami sukcesu. Aby osiągnąć te cele, przedsiębiorstwa muszą nieustannie dostosowywać się do warunków rynkowych. Jednym z narzędzi, które stają się coraz bardziej nieodzowne dla nowoczesnych firm, jest oprogramowanie usługowe, czyli SaaS (Software as a Service)

21/08/2023

Przemysł 4.0

Przemysł 4.0, znany również jako czwarta rewolucja przemysłowa, to pojęcie odnoszące się do współczesnej transformacji przemysłu, która wynika z połączenia zaawansowanych technologii cyfrowych, automatyzacji, analizy danych, sztucznej inteligencji i Internetu Rzeczy (IoT)

07/08/2023

Raportowanie, czyli nikt nie prosił każdy potrzebował.

Czy możesz sobie wyobrazić wzrost firmy bez odpowiedniej analizy ? Prawdopodobnie nie. A to dlatego, że bez odpowiednich wniosków trudno podjąć trafną decyzję. Raportowanie odgrywa kluczową rolę w zrozumieniu, przewidywaniu i kształtowaniu przyszłości firmy. To nie tylko zestaw cyfr - to fundament podejmowania mądrych decyzji.